+90 312 258 63 33
+90 312 258 63 02

KURUMSAL

“Manera” doğruya giden “Yol”…

Siz neye ihtiyacınız olduğunu söylüyorsunuz, biz size nasıl yapılacağını söylüyoruz.

İsmini İspanyolca Manera (Yol-Yöntem) dan alan Manera Kalite Denetim Danışmalık Ltd Şti, 2014 yılının başında Metalurji Mühendisi Erkan KOÇ tarafından kurulmuştur. Erkan KOÇ uzun yıllar boyunca özel sektörde yönetici pozisyonlarında elde etmiş olduğu tecrübe neticesinde kendi firmasını kurarak sektöre farklı bir bakış açısıyla hizmetine devam etmektedir.

Manera Kalite, temel hizmet alanı “ÇELİK BORU” sektörü olan bir danışmanlık firması olmakla beraber çelik boru ile ilgili bir takım kaynaklı imalat işlerini de yaparak hizmet alanını genişletmiştir . Bu imalatlar, boru joint kaynağı, kazık borusu clutch kaynakları vb. dir. Türkiye’nin önde gelen firmalarına bu hizmetler başarı ile verilmiş ve verilmekte olup, nihai ürünler hali hazırda ulusal ve uluslararası büyük projelerde kullanılmaktadır.

Danışmanlık olarak çelik boru fabrikalarının üretim, kalite konularında ihtiyaç duyduğu tüm hizmetler A’dan Z’ye verilmektedir.

Bununla beraber, Uluslararası akredite olan Bağımsız denetim kuruluşları (3rd party) ile beraber çalışmalar yürütülmektedir. Bağımsız denetim kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu kalifiye personel Manera Kalite tarafından temin edilmekte ve yapılacak işin başından sonuna kadar geçen süreçte uzman Manera Kalite personelleri görevlerini layıkıyla yapmaktadırlar.